Nowa odsłona firmowej strony internetowej

Tagi: {{implode(', ', $blog->tags)


To właśnie dziś tzn. 12 lipca 2018 r. wypuszczamy w świat naszą nową firmową stronę internetową.


Prace nad nią trwały bardzo długo zwłaszcza, że były powiązane z przygotowaniem całkiem nowej identyfikacji wizualnej firmy. Swoją cegiełkę w prace nad stroną dołożył każdy członek naszego zespołu.

Na nowej stronie internetowej prezentujemy przede wszystkim nasze najważniejsze dotychczasowe realizacje, którymi staraliśmy się także podkreślić dobrą współpracę z naszymi byłymi oraz obecnymi klientami. Podzieliliśmy je na kategorie dla lepszej czytelności. Sam projekty także prezentują się teraz w dużo atrakcyjniejszej oprawie wizualnej.

Nowa witryna internetowa to także nowości w stosunku do wersji poprzedniej. Uruchomiliśmy firmowego bloga, którego będzie starał się prowadzić każdy członek zespołu. Dla naszych klientów uruchomiliśmy także brief, który pozwoli na szybkie wysłanie do nas formularza dotyczącego wyceny Państwa projektu. Prosty i intuicyjna forma z pewności przypadnie do wam do gustu. Brief tutaj.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowym serwisem.

Inne wpisy na blogu

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym 2019 Roku!

Czytaj więcej
Życzenia z okazji Wielkanocy

Życzenia z okazji Wielkanocy

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Naszym Klientom i Przyjaciołom serdeczne życzenia, sukcesów, radości i uśmiechów.

Czytaj więcej
Zdrowych i Radosnych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych i Radosnych Świąt Wielkanocnych

Z okazji Świąt Wielkiejnocy pragniemy złożyć najszczersze życzenia.

Czytaj więcej
5 Urodziny

5 Urodziny

Mamy już 5 lat! Przyznacie, że to powód do świętowania? Serdecznie dziękujemy za wszystkie nie szablonowe zlecenia i obiecujemy kolejne kreatywne projekty przynajmniej przez 5 kolejnych lat. Już teraz zapraszamy na nasze okrągłe 10 urodziny. Do zobaczenia!

Czytaj więcej
Bezpłatna
wycena